Народна медицина в боротьбі з прищами
Прищі — це неприємний висип, який раптово з’являється на обличчі та суттєво псує весь зовнішній вигляд. Особливо часто з цією проблемою стикаються підлітки, оскільки в їх організмах починається дозрівання гормонів. Однак і для дорослих людей пошук методів боротьби з прищами нерідко стає актуальним. Адже поява прищів може бути пов’язана і з неправильним доглядом за шкірою обличчя, і з різного роду алергіями, і навіть з зайвими переживаннями. А інколи прищі виникають через нестачу вітамінів, які можна поповнити вітамінами Допельгерц.
Чому виникають прищі?
Перш ніж приступати безпосередньо до усунення даної проблеми, необхідно з’ясувати, з якої причини вона виникла. Якщо дана проблема турбує протягом тривалого часу, то це все одно не привід для відчаю.
Всі постійно повторюють, що ні в якому разі не можна видавлювати прищі, і це дійсно правильне зауваження, оскільки подібні заходи загрожують занесенням нової інфекції під шкіру, що може ще більше погіршити проблему. У даній ситуації єдиний правильний вихід — звернутися до фахівців.
В більшості своїй прищі з’являються на жирній шкірі. І якщо правильно підбирати засоби по догляду за цим типом шкіри, то надалі від прищів можна позбутися раз і назавжди. Купувати засоби, що перевірені часом, наприклад Стоп Демодекс, чи Стоп Купероз, а оскільки наявний там асортимент передбачає собою цілющий ефект або ж в офіційних представників надійних перевірених фірм-виробників.
До складу багатьох з таких засобів, як правило, входить саліцилова кислота. Її можна придбати й окремо, щоб додавати при виготовленні масок для обличчя або змащувати їй безпосередньо прищі, але тут важливо дотримуватися правильні пропорції та безпечний відсоток входження самої саліцилової кислоти до складу застосовуваного засобу.
Рецепти від прищів
Чимало рецептів по боротьбі з цією проблемою існує і в народній медицині. Одне з вірних засобів — лимон, часточками якого рекомендується протирати обличчя перед тим, як лягти спати. Застосовується як лікувальний засіб проти прищів і харчова сода. Її необхідно розвести в теплій воді та нанести на обличчя за допомогою ватного диска, через 15-20 хвилин треба вмитися.
Говорити ж про маски з огірка буде зайвим — про їхню користь відомо всім. Також існують маски з помідорів, моркви і яблук. Косметичну глину ж використовують не тільки в процесі лікування, а і як засіб профілактики.
Ще один рецепт народної медицини — кропива. Причому її можна використовувати як у висушеному вигляді, так і збирати молоду траву. З сухої кропиви зазвичай робиться відвар. Для цього знадобляться 3 столові ложки висушеної рослини, які необхідно залити 500 мл води, поставити на вогонь і довести до кипіння. Після того як відвар охолоне, його можна використовувати. Слід враховувати, що придатний він тільки протягом трьох днів, і то, якщо буде зберігатися в холодильнику. З соку молодої кропиви зазвичай роблять примочки.
Якщо ж жоден з перерахованих вище способів не допоможе, то слід звернутися до лікаря, оскільки подібна ознака може бути сигналом порушень в організмі та вимагати комплексного лікування.
Публікація підготовлена при підтримці сайту Фітомаркет: https://fitomarket.com.ua/ua/
Подпишись на наш Facebook
Только самое важное и интересное
В Александрии житель города во время съемок с квадрокоптера на […]
Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]
По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]
Оставить комментарий