Рослини від Василя Івановича
Усі дорослі люди повинні щодня з’їдати близько 1,5-2,5 чашки фруктів. Хоча сьогодні легко купити всі необхідні продукти у найближчому супермаркеті, набагато корисніше вирощувати рослини самостійно. Тож, якщо ви все ж таки зібралися це робити, спершу потрібно обрати, де купити саджанці дерев. У нас великий вибір тих чи інших дерев, а також їхніх сортів.
Наприклад, одним із найпопулярніших є інжирний персик.
Це той фрукт, що декілька років тому був для нас дуже екзотичним, а тепер став досить звиклим у якості смаколика. Інжирний персик легко впізнати за його незвичайною формою. На відміну від інших сортів персиків, інжирний має дивні за формою плоди, чимось схожі на інжир чи ріпу.
Цікавий факт: у деяких європейських країнах інжирний персик називають «бубликом» — за кругле поглиблення, що залишається в середині плода після видалення кісточки.
Він не тільки прекрасно квітне, але й користь від плодів буде незаперечною: його плоди багаті каротином (провітамін А), вітамінами Е, РР, С, К, групи В і багатьма мінеральними елементами. М’якуш плодів містить кальцій, калій, марганець, селен, фосфор, залізо, цинк та інші мікроелементи, а також пектини та органічні кислоти. Інжирний персик має потужну профілактичну дію завдяки своєму складові. Навіть запах персика бореться з депресією.
Дитячі лікарі також радять включати до раціону дітей стиглі плоди. Вони не алергенні, сприяють нормалізації роботи кишківника та зміцненню імунних властивостей організму. При вагітності також варто їсти свіжі персики, особливо при токсикозі, оскільки вони усувають нудоту та поповнюють організм вітамінами.
Наразі відомо кілька сортів інжирного персика, а також є його стовпчасті різновиди. Плоди дозрівають у середині серпня. Персикове дерево середньоросле, у молодому віці має досить розлогу крону. Дрібне листя ланцетної форми світло-зеленого кольору. Квітки великі, привабливий рожевий колір.
Агротехніка вирощування таких персиків практично не відрізняється від вирощування звичних нам персикових дерев.
Догляд за персиковими деревами полягає у використанні стандартних агротехнічних прийомів:
- регулярний полив у посушливі періоди,
- підживлення мінеральними (азотними) добривами при весняному перекопуванні ґрунту,
- внесення органічних добрив раз на 2-3 роки,
- обприскування крони як профілактика хвороб та комах.
Однак, інжирний персик легко піддається до ураження різними хворобами. Щоб уникнути цього, особливу увагу слід приділити формуванню крони молодого дерева, проводячи щорічне обрізання. Крону формують таким чином, щоб уникнути перетину великих гілок. Зазвичай залишають кілька найбільш розвинених і рівномірно розподілених пагонів, щороку вкорочуючи їх. Також зрізають сухі та пошкоджені гілки. Плодоутворення відбувається на нових пагонах.
Отже, запрошуємо вас за саджанцями цих прекрасних дерев до інтернет-магазину https://vasylivanovich.com.ua/! Професійні консультації у спеціалістів, вигідні ціни, швидке доставляння – ви точно не пожалкуєте.
Подпишись на наш telegram
Только самое важное и интересное
В Александрии житель города во время съемок с квадрокоптера на […]
Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]
По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]
Оставить комментарий