Що одягати для походу в гори влітку?
Якщо турист йде в гори без спеціального екіпірування, він наражає себе на небезпеку і створює собі незручності. Потрібний не тільки зручний туристичний одяг, а й додаткове спорядження. Придбати всі необхідні речі можна через туристичний інтернет магазин «Мандрівник». Тут представлений великий вибір туристичного спорядження та аксесуарів для тих, хто любить активні види відпочинку.
Асортимент товарів:
- намети;
- спальники;
- туристичні килимки;
- рюкзаки;
- трекінгові черевики та бахіли;
- штормові куртки;
- утеплені куртки на ніч;
- непромокаючі брезентові штани;
- термобілизна;
- в’язані шапочки.
Це найнеобхідніші предмети екіпірування для літніх походів у гори.
В якості черевиків найкраще брати високі берці, на які зверху спускаються штани і знизу вони фіксуються тасьмами. Це не дозволяє комахам проникати до тіла. Якщо передбачається подорож у гори на день, тоді штани можуть бути виготовлені з бавовни. Вони легкі й у них нежарко. Якщо ви збираєтеся в тривалий похід, то варто купити брезентові штани і термобілизну. У горах уночі досить холодно (навіть в наметі). Спальний мішок має бути обов’язково. Він не дасть не прошеним гостям (коникам, павукам, жукам та іншим комахам) проникнути всередину.
Вибір куртки
Від гірського вітру надійно захищає штормування. Багато туристів такі куртки називають вітровками. Вироби виготовляють з щільних тканин, які не промокають. В доповнення завжди йде капюшон, який пристібається. Вітровки захищають людей не тільки від потужних вітрів, а й від злив. Класичні і туристичні моделі мають деякі відмінності. Насамперед це вільний крій (туристична модель), який не сковує руху людини. Якщо довжина звичайної вітровки може бути різною, то гірські моделі трохи вкорочені. Це потрібно, щоб мати вільний доступ до пристроїв, які страхують туриста. Вони розміщені під курткою.
Одним з важливих елементів штормової куртки є капюшон. Він має легко фіксуватись на страхувальну каску. Верхня частина капюшона може спадати на обличчя до самого носа, при цьому підборіддя захищене завдяки коміру. Його виготовляють із м’якої тканини. Сам капюшон повинен оснащений тасьмами, які регулюються. Його передній виріз залишають широким. Це сприяє ідеальному огляду. Штормування рекомендується купувати з вентиляційними віконцями. Манжети на рукавах фіксуються липучками. При виборі куртки слід враховувати наявність більш щільних тканинних вставок у місцях, що піддаються підвищеному навантаженню.
Вибір взуття
Відповідне взуття вибирають в залежності від тривалості гірського походу та конкретного місця. Найкращим варіантом вважаються трекінгові черевики з високими берцями. Взуття має бути міцним, мати жорстку пружну підошву. Високі халяви надійно захищають гомілки ніг. Жорстка нижня частина черевиків запобігає вивихам. Якщо мова йде про легкі переходи, які не передбачають страховой для спусків, тоді не потрібне особливе взуття. Підійдуть навіть звичайні кросівки. Якщо похід виконується по складних гірських схилах і є ризик для здоров’я, то тут не обійтись без надійних черевиків високої якості.
Вибір головного убору
При поході в гори на день без ночівлі ідеальним головним убором може стати універсальна кепка, яка має широкий козирьок. Вона додатково захищає шию від сонячних променів. Вентиляційні сітчасті вставки оберігають голову від перегрівання та теплового удару. Довгий захисний відворот відстібається і кепка перетворюється на звичайний міський головний убір. Якщо передбачається похід у гори з ночівлею, то з собою потрібно ще мати в’язану шапочку.
Подпишись на наш Facebook
Только самое важное и интересное
В Александрии житель города во время съемок с квадрокоптера на […]
Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]
По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]
Оставить комментарий