Зовнішні ознаки захворювання на алкоголізм
Описи осіб, які мають проблеми з алкоголем, можуть виглядати дуже подібно: стомлене обличчя, пошкоджений колір шкіри, суха шкіра, опухлий ніс, темні кола під очима, помітні зморшки, неприродне почервоніння, дивна гримаса… Якщо у людини виникає запійний алкоголізм, ознаки цього захворювання можна відразу впізнати на обличчі, незалежно від того, чоловік чи жінка. Зміни в зовнішності відбуваються не лише через те, що залежні люди часто не дотримуються належного рівня гігієни, не дбають про здорове харчування, правильний спосіб життя і т.д., а насамперед через те, як змінюється організм всередині під впливом алкоголю.
Симптоми алкогольної залежності на обличчі
Метаморфози зовнішності у людей з алкогольною залежністю розгортаються поступово і можуть залишатися видимими навіть після того, як вони вирішують відмовитися від споживання. Повернення до нормального стану вимагає проведення процедур детоксикації організму, припинення алкогольного вживання та часу, необхідного для відновлення.
Зовнішні симптоми алкоголізму
Крім характерних рис обличчя або передчасного старіння обличчя залежного, алкоголізм викликає й інші зміни в зовнішності залежної людини. Тривалий алкоголізм впливає на стан волосся і нігтів, форму фігури, манеру пересування.
- Надмірне вживання алкоголю призводить, серед іншого, до дефіциту вітамінів B, C, D, E, а також заліза, цинку та інших необхідних елементів. Порушується гормональний баланс організму, що також спричиняє безліч небажаних змін.
- Через нестачу вітамінів і мінералів нігті слабшають, шкіра голови, яка погано живиться, зневоднюється, волосся втрачає здоровий вигляд і природний блиск — стає тьмяним, тонким і випадає.
- Фігура алкоголіка з часом стає все більш крихкою, оскільки алкоголь практично позбавляє залежну людину м’язів — здатності їх зберігати або нарощувати. Втрата сили та м’язової маси зазвичай пов’язана з нестачею фізичної активності в алкоголіків, нездоровим харчуванням, порушенням засвоєння організмом поживних речовин і зниженням синтезу білка — основного будівельного матеріалу м’язів.
Люди, які тривалий час вживають алкоголь і не звертаються по допомогу сюди — https://trezvo.life/uk/likuvannya-alkogolizmu-u-ternopoli, часто втрачають вагу, але це не означає, що вони виснажені. В організмі алкоголіка жир накопичується інакше — переважно на животі, що робить фігуру непропорційною. Крім усіх цих змін у зовнішності, існує так звана качина хода. Характерна і нестійка хода людини, яка страждає на алкоголізм у важкій стадії, є наслідком порушення рівноваги.
Подпишись на наш Instagram
Только самое важное и интересное
В Александрии житель города во время съемок с квадрокоптера на […]
Сегодня, 2 сентября, из-за сильного ветра ветка дерева упала на […]
По Кременчугской улице, в районе конечной остановки 5-го маршрута второй […]
Оставить комментарий